Wynajem samochodów dla firm i osób prywatnych

Wynajem samochodów to usługa oferowana zarówno firmom, jak i osobom prywatnym. Sprawdź, jaka oferta dostępna jest w Olsztynie – co proponuje tutejsza wypożyczalnia samochodów.

Samochó na wynajem dla firmWynajem samochodów dla firm w Olsztynie

Firmy mogą potrzebować wynajętego samochodu z wielu powodów, na przykład:

  • jeden z samochodów firmowych zepsuł się lub uległ wypadkowi, więc konieczne jest jego zastąpienie,

  • pracownik firmy wybiera się w delegację, na spotkanie biznesowe lub konferencję i musi być mobilny (czytaj więcej: Samochody służbowe na wynajem – udana delegacja w Olsztynie),

  • firma zatrudniła nowego pracownika i chce udostępnić mu od razu samochód (zanim jeszcze go kupi lub weźmie w leasing).

W każdej z tych sytuacji warto zorientować się w lokalnej ofercie samochodów na wynajem. W wypożyczalni AHAW są dostępne różne modele biznesowe, które spełnią oczekiwania przedsiębiorców z wielu branż. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wynajem samochodów dla osób prywatnych

Z naszych usług mogą korzystać także osoby prywatne, które potrzebują samochodu na krótki okres czasu. Osoby z Olsztyna i okolic mogą wykorzystywać nasze auta w przypadku awarii własnych lub w innych nieprzewidzianych sytuacjach. Osoby spoza miasta mogą potrzebować samochodu podczas wypadu do Olsztyna lub wizyty w celach biznesowych. W naszej ofercie dokładnie opisane są wszystkie dostępne auta, a w cenniku znajdują się ceny i warunki wypożyczania. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Sprawdź cenę Zarezerwuj