Pomoc drogowa Olsztyn

W przypadku stłuczki, wypadku lub nieprzewidzianej awarii samochodu na trasie, niezbędna jest dobrze zorganizowana pomoc drogowa. Olsztyn to miasto, w którym z podobnych usług można skorzystać bezproblemowo. Skontaktuj się z nami, gdy potrzebujesz holowania lub lawety.

Holowanie Olsztyn

Sytuacja, w której samochód nagle ulega awarii, zawsze jest bardzo stresująca. Zwłaszcza gdy stanie się to w środku miasta lub na ruchliwej trasie. W pierwszej kolejności należy oczywiście wystawić trójkąt ostrzegawczy i w miarę możliwości usunąć pojazd drogi. Jeśli samochodu przez dłuższy czas nie da się uruchomić, konieczne jest wezwanie pomocy drogowej.

Najbezpieczniejszą formą transportowania unieruchomionego auta jest holowanie. Olsztyn to duże, ruchliwe miasto, w którym w godzinach szczytu mamy do czynienia z korkami i które przechodzi liczne remonty dróg. W związku z tym, w przypadku awarii samochodu, aby nie narażać się na dodatkowe komplikacje, warto skorzystać z holowania oferowanego przez profesjonalistów. Dzięki temu można mieć pewność, że samochód szybko i bezpiecznie trafi do wskazanego warsztatu czy serwisu, gdzie będzie można dokonać naprawy.

Z holownika można skorzystać również w przypadku unieruchomienia większych pojazdów: autobusów, samochodów ciężarowych, ciągników. Co więcej, samochód z holownikiem okazuje się niezastąpiony w przypadku utknięcia pojazdu w błocie, śnieżnej zaspie lub wypadnięcia z drogi. W każdej z tych sytuacji warto wezwać pomoc drogową i skorzystać z profesjonalnych usług.

Laweta Olsztyn

Gdy samochód ulegnie wypadkowi, bardzo często konieczne jest skorzystanie z pojazdu, jakim jest laweta. Olsztyn to jedno z miast, w którym dostęp do usług transportowych z użyciem lawety jest bezproblemowy. Przewóz uszkodzonego auta do warsztatu, na stację demontażu lub w inne wskazane miejsce z pomocą naszej firmy odbywa się szybko i profesjonalnie. Sprawna obsługa klienta oraz szybkie działanie pozwalają zmniejszyć stres związany ze zdarzeniem, które zaszło, a właścicielowi auta oszczędzić dodatkowych nerwów i komplikacji.

Wynajem autolawety Olsztyn

Naszym klientom oferujemy także wynajem autolawety. Taka możliwość dostępna w Olsztynie sprawia, że w razie potrzeby mieszkańcy miasta mogą samodzielnie zająć się transportem pojazdów. Usługa ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do firm i instytucji: warsztatów samochodowych, firm ubezpieczeniowych, serwisów, firm transportowych, przewoźników itd.