Obcy w Olsztynie, czyli dlaczego warto wypożyczyć samochód odwiedzając stolicę Warmii

Wybierając się na Warmię, zadbaj o swój komfort i mobilność. Skorzystaj z oferty wypożyczalni AHAW i poruszaj się swobodnie po okolicy.

Olsztyn to stolica województwa i regionu. Przyciąga zarówno turystów, jak i biznesmenów. Dlatego też dostęp do samochodów na wynajem krótkoterminowy jest wręcz koniecznością, ponieważ nie zawsze podróż własnym czy służbowym samochodem jest możliwa lub wygodna.

Skorzystaj z naszej oferty – wypożyczalnia samochodów zaprasza do współpracy

Samochody na wynajem Olsztyn

Dlaczego warto skorzystać z usług wypożyczalni samochodów AHAW odwiedzając Olsztyn?

  1. Nasze samochody są komfortowe, bezpieczne i doskonale przygotowane do swojej roli. Dbamy o ich dobry stan techniczny i estetyczny, tak aby każdy klient był zadowolony z wyboru, którego dokonał oraz czuł się bezpiecznie i pewnie za kierownicą.

  2. Oferujemy atrakcyjne ceny wynajmu samochodów. Samochody można u nas wypożyczyć już od 69zł za dobę. Mamy też atrakcyjną ofertę weekendową idealną dla turystów chcących zwiedzić okolicę (piątek godz. 16:00 – poniedziałek godz. 9:00 – już od 189zł). Wszystkie szczegóły można sprawdzić w naszym cenniku.

  3. Posiadamy wiele atrakcyjnych aut do wyboru – znajdzie się tu coś zarówno dla biznesmenów w delegacji, dla osób odwiedzających Olsztyn w celach prywatnych (np. odwiedziny u rodziny), jak i dla turystów.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i życzymy udanego pobytu w Olsztynie!

Zobacz także: Wynajem samochodów w Olsztynie – sposób na udane wakacje

Sprawdź cenę Zarezerwuj