Gdy Twój samochód jest unieruchomiony…

Wynajem samochodu zastępczego w przypadku awariiPosiadanie własnego samochodu pozwala na większy komfort podróżowania i oszczędność czasu. Dla niektórych auto jest też niezbędnym narzędziem pracy – dotyczy to między innymi prowadzących własny biznes, przedstawicieli handlowych, pośredników nieruchomości i innych osób, które muszą być w ciągłym ruchu. Gdy samochód ulegnie awarii i musi spędzić kilka dni u mechanika, bardzo wiele spraw się komplikuje.

  • Jak dostać się do pracy? (dotyczy to zwłaszcza osób dojeżdżających spoza miasta)

  • Jak dojechać do klienta?

  • Jak przywieźć dzieci ze szkoły?

  • Jak przewieźć większe zakupy?

Choć z każdej sytuacji da się jakoś wybrnąć – są przecież autobusy, tramwaje, znajomi, których można poprosić o przysługę – to najbardziej komfortowym rozwiązaniem będzie po prostu… wynajem samochodu. Poruszanie się przez kilka dni samochodem z wypożyczalni sprawi, że nie odczuje się tak silnie braku własnego auta.

Jeśli samochód jest unieruchomiony z powodu stłuczki lub wypadku, można starać się o zwrot kosztów wynajmu auta zastępczego z ubezpieczenia. Warto sprawdzić dokładnie zapisy w umowie ubezpieczeniowej i przekonać się, czy ubezpieczyciel oferuje taką opcję zamiast samochodu z własnych zasobów.

Nie daj się uziemić! Skorzystaj z usług wypożyczalni samochodów w Olsztynie

Awaria, wypadek, stłuczka? Nie pozwól, aby którakolwiek z tych sytuacji skomplikowała Twoją codzienność. Zgłoś się do wypożyczalni samochodów w Olsztynie, wybierz jeden z naszych pojazdów i korzystaj z niego, dopóki Twój własny samochód nie wróci do pełnej sprawności. Zapraszamy!

Sprawdź cenę Zarezerwuj