Samochód na wakacje – poznaj warunki wynajmu

Wynajem samochodu - warunki korzystania z usług wypożyczalni autWynajmując samochód na krótki okres, np. na czas trwania wyjazdu wakacyjnego, warto zapoznać się z regulaminem wypożyczalni, z której usług ma zamiar się skorzystać. To pozwoli uniknąć jakichkolwiek komplikacji i niejasności oraz dokonać świadomej decyzji dotyczącej konkretnego auta, okresu wynajmu czy też dodatkowych usług oferowanych przez wypożyczalnię.

Wynajem samochodu – najważniejsze zasady

Każda wypożyczalnia samochodów ustala swoje własne zasady wynajmu. W przypadku wypożyczalni AHAW w Olsztynie, warto wiedzieć o tym, że:

  • auta wynajmowane są osobom, które ukończyły co najmniej 21 lat,

  • klienci są zobowiązani do przedstawienia ważnego dowodu osobistego (lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość) oraz ważnego prawa jazdy,

  • przed wynajęciem samochodu konieczne jest wpłacenie kaucji, która zwracana jest, jeśli auto wróci do wypożyczalni w nienaruszonym stanie, a zatrzymywana, gdy auto ulegnie wypadkowi, stłuczce lub innemu uszkodzeniu,

  • samochód może prowadzić wyłącznie osoba (lub osoby) wpisana w umowie; nie można go udostępniać osobom trzecim;

  • przed zwrotem samochodu należy zadbać o to, by był on w nienaruszonym stanie (niezabrudzony, zatankowany).

Takie zasady pozwalają nam na utrzymywanie naszych samochodów w dobrym stanie i na oferowanie klientom najwyższej jakości usług. Więcej szczegółów dotyczących wynajmu samochodów w Olsztynie można znaleźć w regulaminie naszej wypożyczalni. Zachęcamy też do bezpośredniego kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania osób zainteresowanych wypożyczeniem samochodu na wakacje.

Sprawdź cenę Zarezerwuj