Wynajem aut – który samochód dla Ciebie?

Chcesz wynająć samochód? Na którą z propozycji wypożyczalni aut najlepiej się zdecydować? Podpowiadamy!

Wynajem samochodu – przeanalizuj swoje potrzeby

To, jaki samochód najlepiej będzie wynająć, zależy od bardzo wielu kwestii. Przede wszystkim od celu podróży (podróż służbowa, rekreacyjna), ilości pasażerów, ilości bagaży, odległości, którą zamierza się pokonać oraz tras, po których będzie się podróżowało (w mieście czy poza miastem).

  • Jeśli wybierasz się w podróż z rodziną, wybierz jedno z większych aut. Zwłaszcza jeśli zamierzacie wziąć ze sobą dużo bagażu. Najlepiej w takiej sytuacji sprawdzi się minivan – Volkswagen Sharan TDI. Zagwarantuje całej rodzinie komfort i bezpieczeństwo.
  • Jeśli to podróż biznesowa, najlepiej będzie zainwestować w jeden z samochodów, które prezentują się bardziej elegancko. Polecamy np. Forda Mondeo – auto klasyczne, estetyczne, wygodne i łatwe w prowadzeniu. Inna nasza propozycja to Hyundai Santa Fe. Ma nieco większe gabaryty, ale wygląda wyjątkowo charyzmatycznie.
  • Jeśli zamierzasz poruszać się głównie po mieście, rozważ propozycje mniejszych samochodów, które nie dużo palą i wszędzie się zmieszczą. W naszej ofercie znajdziesz np. Toyotę Aygo, która maksymalnie ułatwia poruszanie się po wąskich miejskich uliczkach.
  • Jeśli chcesz wyruszyć w dalszą trasę, np. na urlop, wypożycz samochód, który pomieści wszystkie Twoje bagaże, a przy tym niewiele spali i zapewni Ci pełen komfort. Wszystkie te warunki z pewnością spełnia nasz Volkswagen Golf.

wypozyczalnia aut olsztynOlsztyn – zapraszamy do wypożyczalni samochodów

To oczywiście jedynie część naszych propozycji. Zapoznaj się z pełną ofertą naszej wypożyczalni i wynajmij jedno z naszych aut – zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź cenę Zarezerwuj