Niskie ceny samochodów na wynajem – to nie żart!

Choć 1 kwietnia to Prima Aprilis, dzień żartów i wygłupów, to oferta naszej wypożyczalni jest jak najbardziej poważna. Zapraszamy wszystkich mieszkańców, a także osoby odwiedzające nasze piękne miasto, do skorzystania z atrakcyjnej oferty samochodów na wynajem.

Osoby, które szukają wypożyczalni samochodów, zwracają uwagę na kilka kwestii:

  • na dostępne w danej placówce modele samochodów,

  • na warunki współpracy oferowane przez wypożyczalnię,

  • na cenę usługi.

samochódWszystkie te aspekty są równie ważne. Każdy, kto wypożycza samochód, chce, aby był to model spełniający jego oczekiwania zarówno pod kątem technicznym, jak i wizualnym. Idealnie, gdyby samochód niewiele palił, łatwo się prowadził i posiadał dodatkowe udogodnienia (klimatyzację, wygodne fotele, nawigację GPS itp.). Ponadto ważne jest to, na jakich zasadach odbywa się wynajem (więcej na ten temat przeczytasz tutaj: Wynajem samochodów Olsztyn – jasne zasady, wygodne warunki), a kwestią decydującą ostatecznie bardzo często okazuje się cena.

Niskie ceny wynajmu samochodów – sprawdź cennik!

W naszej wypożyczalni znajdziesz różne modele samochodów dostępne w bardzo atrakcyjnych jak na lokalne warunki cenach. Koszt wynajmu samochodu zaczyna się już od 69 zł za dobę (Toyota Aygo przy wynajmie na okres powyżej 14 dni), a wynajem na weekend możliwy jest już od 189 zł. Wszystkie szczegóły są oczywiście dostępne w naszym cenniku. Jest 1 kwietnia, ale oferta jest jak najbardziej poważna. Serdecznie zapraszamy do współpracy i życzymy udanych wiosennych pobytów w Olsztynie!

Sprawdź cenę Zarezerwuj