Sylwester w Olsztynie? Wynajmij samochód zacznij rok w tym pięknym mieście

sylwester OlsztynKusi Cię, aby wybrać się na Sylwestra na Warmię? To doskonały pomysł – z pewnością nie pożałujesz tej decyzji. O co musisz zadbać, aby w udany sposób przywitać Nowy Rok w Olsztynie lub okolicach?

Wygodny nocleg, elegancki samochód i dobra zabawa

Sylwester na Warmii lub w samym jej sercu – w Olsztynie – może się okazać wspaniałym przeżyciem. To piękna okolica, która na przełomie grudnia i stycznia zwykle przykryta jest warstwą śniegu. Mroźna pogoda przypomina, co naprawdę znaczy zima. Sam Olsztyn wart jest odwiedzenia z wielu względów, jeśli zaś chodzi o przywitanie Nowego Roku – nie brakuje tutaj opcji zarówno dla tych, którzy preferują rozrywkowy styl, jak i dla tych, którzy wolą bardziej kameralne klimaty.

Aby sylwestrowy wypad do Olsztyna był udany, zadbaj o:

  • Komfortowy nocleg – w samym mieście lub w okolicy. Jest tu mnóstwo urokliwych ośrodków, w których możesz spędzić jedną lub kilka nocy.

  • Auto z wypożyczalni – warto być mobilnym, aby móc w pełni skorzystać ze wszystkich uroków okolicy. Dlatego jeśli zdecydujesz się na wynajem samochodu na czas wizyty na Warmii, z pewnością nie pożałujesz.

  • Plan pobytu – zapoznaj się z dostępnymi atrakcjami i propozycjami, tak aby wybrać najlepszy możliwy sposób spędzenia sylwestrowej nocy.

Serdecznie zapraszamy do tego pięknego miasta i życzymy udanej zabawy oraz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2019!

Czytaj także: Obcy w Olsztynie, czyli dlaczego warto wypożyczyć samochód odwiedzając stolicę Warmii

Sprawdź cenę Zarezerwuj