Wynajmij auto i wybierz się na wycieczkę po okolicach Olsztyna

 Warmia i Mazury - zwiedzaj je samochodemWarmia i Mazury to przepiękny region, który z pewnością warto zwiedzić. Będzie to znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze, jeśli wynajmiesz samochód, dzięki któremu będziesz mógł swobodnie poruszać się po tych terenach i odwiedzić najciekawsze w okolicy miejsca.

Co warto zobaczyć na Warmii i Mazurach?

Z pewnością na uwagę zasługuje stolica regionu, czyli Olsztyn. To od niego warto zacząć wycieczkę, oglądając tutejszy zamek, starówkę oraz inne przepiękne zabytki. Będąc w Olsztynie, warto wybrać się na Plażę Miejską, przespacerować się wzdłuż Łyny, odwiedzić olsztyńskie parki. Osobom lubiącym aktywność można polecić centrum wodne Aquasfera czy parki trampolin, które zdobywają tu coraz większą popularność.

Aby sprawnie poruszać się po mieście, warto wypożyczyć samochód, którym można wszędzie szybko się dostać. Samochodem dużo łatwiej będzie też dotrzeć do pozostałych wartych uwagi miejsc na Warmii i Mazurach. Twierdza Boyen w Giżycku, Wilczy Szaniec koło Kętrzyna, planetarium we Fromborku, Kanał Elbląski, Sanktuarium w Świętej Lipce, zamek w Reszlu i wiele wiele innych atrakcji tylko czeka na to, by się nimi nacieszyć. Przebywając na tych pięknych zielonych terenach warto też pospacerować po lesie, wykąpać się w jeziorze, wybrać się w krótki rejs lub na spływ kajakowy. Na uwagę zasługuje także wyjątkowa regionalna kuchnia, której można zasmakować w gospodach i restauracjach.

Wypożyczalnia samochodów – bądź mobilny podczas wakacji

Dzięki jednemu z samochodów, które możesz wynająć w naszej wypożyczalni, Twój pobyt na Warmii i Mazurach może być znacznie lepiej zorganizowany i o wiele bogatszy. Zachęcamy wszystkich odwiedzających nasz piękny region do skorzystania z naszej oferty wynajmu aut!

Sprawdź cenę Zarezerwuj