Samochód biznesowy na wynajem – zadbaj o prestiż i wizerunek

samochód na wynajem dla firmGdy prowadzi się firmę, ważne jest to, w jaki sposób tworzy się jej wizerunek. Składa się na niego zarówno sposób kontaktu z klientami, jak i wygląd czy sposób bycia pracowników. Ważnym elementem jest także biuro oraz samochód firmowy. Eleganckie auto robi bardzo dobre pierwsze wrażenie i może pozytywnie wpłynąć na dalsze relacje biznesowe.

Jeśli z jakiegoś powodu szukasz samochodu na wynajem dla swojej firmy, możesz skorzystać z naszej oferty. Być może dopiero rozkręcasz swoją działalność i jeszcze nie masz samochodu firmowego. Może się też zdarzyć tak, że samochód firmowy uległ awarii lub wypadkowi. Niekiedy także potrzebne są dodatkowe auta, gdy pracownicy wyjeżdżają w delegacje lub mają umówione spotkania biznesowe. W każdej z tych sytuacji warto postawić na dobrej marki samochód, który będzie się elegancko prezentował i sprawował bez zarzutu zarówno podczas dłuższych tras, jak i w mieście.

Samochód dla firmy – wynajmij go u nas!

Eleganckie i komfortowe samochody, które doskonale sprawdzą się dla firm, można wynająć w wypożyczalni AHAW w Olsztynie. W naszej ofercie znajdują się takie modele jak Ford Mondeo, Hyundai Santa Fe czy Hyundai i30 CW. Są to samochody idealne jako auta firmowe, ponieważ prezentują się wyśmienicie, podnoszą prestiż poruszających się nimi osób oraz gwarantują wysoki komfort jazdy nawet na dłuższych trasach.

Zainteresowane współpracą firmy zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu z naszą wypożyczalnią.

Sprawdź cenę Zarezerwuj