Wynajem samochodu zastępczego – poznaj ofertę

wypadek drogowy - auto zastępczeZima mocno daje nam się w tym roku we znaki. Warunki na drogach są naprawdę trudne: albo duże opady śniegu, albo mokra nawierzchnia, albo zamarzająca woda tworząca śliską warstwę… O wypadek w takich warunkach nietrudno. Co chwilę na drogach Olsztyna dochodzi do stłuczek i innych drobnych lub bardziej poważnych kolizji.

Jeśli w efekcie takiego zdarzenia zostajemy nagle bez samochodu, który potrzebny jest nam w codziennym życiu (np. dojazdy do pracy, sprawy biznesowe), sytuacja może być bardzo kłopotliwa. Na naprawę trzeba poczekać kilka dni, a nam zostaje do dyspozycji komunikacja miejska, która niestety nie w każdej sytuacji spełnia nasze potrzeby. Można jednak rozważyć wynajęcie samochodu zastępczego na czas trwania naprawy u mechanika.

Samochód zastępczy w Olsztynie – wypożyczalnia samochodów z bogatą ofertą

Udostępnieniem samochodu zastępczego po wypadku powinna zająć się firma ubezpieczeniowa. Bardzo często takie firmy mają swój własny tabor samochodów, z których korzystają klienci czekający na naprawę. Jednak w wielu sytuacjach zdarza się też tak, że samochód bierze się z wypożyczalni, a ubezpieczyciel jedynie pokrywa koszty wynajmu.

Jeśli należysz do osób, które szukają właśnie samochodu zastępczego, zapoznaj się z ofertą naszej wypożyczalni. Znajdziesz u nas auta, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania: zarówno samochody rodzinne, eleganckie samochody biznesowe, jak i nieduże auta idealne do szybkiego poruszania się po mieście.

Nie pozwól nieprzewidzianym sytuacjom wybić się z codziennego rytmu popsuć Twoich planów. Dzięki samochodom z wypożyczalni AHAW możesz spokojnie realizować wszystkie swoje cele. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Czytaj także: Wynajem samochodu – wygodne i niedrogie wyjście awaryjne

Sprawdź cenę Zarezerwuj