Awaria samochodu przed świętami? Nie panikuj!

Przedświąteczna bieganina bywa bardzo stresująca – zakupy, szukanie prezentów, przywożenie choinki, odbieranie odwiedzających nas krewnych… Samochód jest w tym okresie niezwykle przydatny i pozwala ogarnąć większość spraw. Jednak zdarza się, że auto ulega awarii lub wypadkowi. Przed świętami zostajemy bez samochodu i zastanawiamy się, jak wybrnąć z kłopotu. A odpowiedź jest prosta: samochód można przecież wypożyczyć!

Miej święta pod kontrolą – wypożycz samochód w Olsztynie

Toyota-Aygo-city-car-2010-front-quarter-mainGdy okazuje się, że nasz samochód jest niesprawny, możemy za nieduże pieniądze wynająć samochód z wypożyczalni. Przez te kilka dni wynajęte auto pozwoli nam na pełną mobilność i swobodę. Nie będzie problemu z wożeniem zakupów czy odwiedzaniem bliskich. Święta są po to, aby odpocząć i nacieszyć się wspaniałą atmosferą. Zróbmy więc wszystko, aby awaria samochodu nie zepsuła nam tego.

Jakie samochody można wypożyczyć w Olsztynie?

Wypożyczalnia AHAW ma do dyspozycji wiele komfortowych modeli. Jeśli potrzebujesz czegoś z większym bagażnikiem (aby pomieścić bagaże lub naprawdę duuuże zakupy), dobrą propozycją będzie VW Golf VII Sportsvan lub VW Sharan TDI. Jeśli natomiast zależy Ci na jak największej mobilności i szybkości, bo musisz w okresie przedświątecznym załatwić setki spraw, możesz postawić na malutką Toyotę Aygo lub nawet Fiata 500, który niczym mrówka szybko i sprytnie wciśnie się niemal wszędzie.

Nie daj się zatrzymać nieprzewidzianym wypadkom losowym – to Ty decydujesz, czy pomimo przeciwieństw święta będą udane. Wypożyczalnia samochodów AHAW w Olsztynie zaprasza do kontaktu!

Sprawdź cenę Zarezerwuj