Jaki samochód wynająć na weekend?

Hyundai Santa Fe wynajem Olsztyn

Po kilku nieprzyjemnych i chłodnych tygodniach powróciła złota polska jesień. Opcja weekendowych wypadów ponownie stała się bardzo kusząca, zwłaszcza wypadów w miejsca tak piękne jak Warmia. Jeśli wybierasz się do Olsztyna (lub w okolice) na weekend z rodziną lub przyjaciółmi, warto abyś wziął pod uwagę możliwość wynajęcia samochodu po dotarciu na miejsce. Dzięki temu będziesz bardziej mobilny, a to zwiększy Twoje możliwości dotyczące spędzania czasu, a także poprawi bezpieczeństwo i komfort. Więcej na ten temat piszemy tutaj: Obcy w Olsztynie, czyli dlaczego warto wynająć samochód odwiedzając stolicę Warmii

Samochody na wynajem w Olsztynie – które auto wybrać?

Zasadnicze pytanie pozostaje jedno: jaki samochód wybrać? Które z dostępnych na wynajem aut najlepiej spełni oczekiwania uczestników takiej weekendowej wycieczki? Nasze propozycje są następujące:

  • VW Golf VII Sportsvan – z klimatyzacją, automatyczną skrzynią DSG i szybami regulowanymi elektrycznie.

  • Lexus RX300 – wyposażony w automatyczną skrzynię biegów, klimatyzację i skórzaną tapicerkę.

  • Hyundai Santa Fe – na wyposażeniu: klimatyzacja automatyczna, radio CD MP3, szyby regulowane elektrycznie.

  • VW Sharan TDI – z klimatyzacją automatyczną trzystrefową, radiem CD oraz szybami regulowanymi elektrycznie.

  • Dacia Sandero – w środku skórzana tapicerka, klimatyzacja i nawigacja.

Wszystkie powyższe auta są przestronne, posiadają komfortowo wyposażone wnętrze oraz duży bagażnik – są zatem przystosowane właśnie do rodzinnych (czy też innych grupowych) wyjazdów. Co więcej, prezentują się bardzo estetycznie, wygodnie się prowadzą i dają dużo satysfakcji podczas jazdy. Które z nich wybierzesz? Jeśli masz wątpliwości, chętnie pomożemy Ci je rozwiać. Zapraszamy do naszej wypożyczalni!

Sprawdź cenę Zarezerwuj