Wakacje trwają – wybierz się na wycieczkę do Olsztyna

Olsztyn to przepiękne miasto w samym sercu Warmii. Otoczone jeziorami i lasami, z niedużą, urokliwą starówką i mnóstwem wydarzeń kulturalnych i artystycznych, w których warto uczestniczyć. Wyprawa do Olsztyna pod koniec wakacji to z pewnością doskonały pomysł. Wsiądź w pociąg, autobus lub samolot (lotnisko w Szymanach to zaledwie kilkadziesiąt minut drogi od Olsztyna) i odwiedź nas czym prędzej. Na miejscu możesz wynająć samochód, aby swobodnie poruszać się po mieście i okolicach.

Atrakcje Olsztyna

Olsztyn - wynajem samochodówW Olsztynie każdy znajdzie coś dla siebie. Dla aktywnych istnieje możliwość uprawniania różnego rodzaju sportów wodnych, przejażdżek rowerowych, żeglowania, zabawy w parku linowym, parku trampolin czy aquaparku. Osoby zakochane w zabytkach znajdą tu kilka średniowiecznych budowli wartych odwiedzenia, a także przepiękną starówkę – spacer po niej to prawdziwa przyjemność. Ci, którzy uwielbiają przyrodę, mogą wybrać się do lasu lub nad jezioro, a osoby, które chcą wypocząć w bardziej leniwy sposób, doskonale odnajdą się na plaży miejskiej czy w jednym z wielu olsztyńskich parków. Przez cały rok w mieście odbywają się setki wydarzeń kulturalnych, a od czerwca do września trwa nieprzerwanie festiwal pod nazwą Olsztyńskie Lato Artystyczne, w ramach którego można uczestniczyć w koncertach, pokazach, warsztatach, spektaklach i dziesiątkach innych wydarzeń.

Wynajem samochodu w Olsztynie

Aby poruszać się swobodnie po mieście i okolicach, warto zdecydować się na usługi wypożyczalni samochodów. Wypożyczalnia AHAW znajduje się tuż przy Dworcu Głównym, dlatego też przyjezdni chętnie korzystają z dostępnych tam samochodów na wynajem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej opcji, która z pewnością dodatkowo uprzyjemni czas spędzony w Olsztynie.

Sprawdź cenę Zarezerwuj